This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:

POLECANE KIERUNKI / CABO VERDE


Cabo Verde słynnie z pięknych plaż, egzotycznych krajobrazów, fantastycznych warunków do uprawiania sportów wodnych jak również oryginalnej muzyki i znakomitej kuchni. Dewiza, która panuje na wyspach brzmi „No stress” i jest ona odczuwalna na każdym kroku.

KILKA FAKTÓW
Archipelag składa się z dziesięciu wysp pochodzenia wulkanicznego i pięciu mniejszych skalistych wysepek. Każda z wysp ma swój niepowtarzalny charakter, ze względu na ukształtowanie terenu. Jedną z najpopularniejszych jest wyspa Sal, idealnie przygotowana do przyjmowania turystów. Szczyci się ona pięknymi, długimi plażami i krystalicznie czystą wodą oceanu, gdzie panują doskonałe warunki do nurkowania. Na wyspach uprawia się m.in.: kukurydzę, ziemniaki, maniok i groch. Jak na wyspiarski kraj przystało na Wyspach Zielonego Przylądka dużą rolę odgrywa rybołówstwo.
CO WARTO ZOBACZYĆ:
Wygasłe kratery wulkaniczne na Santo Antao i Sao Vicente, Salina, Monte Verde, Tarrafal na Santiago
SPORT
windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, trekking
KULINARIA
Stek z tuńczyka, solandry, caldo di pesce (rosół z ryby), catchupa (kukurydza i ryba)


Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...