This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:


CHILE - kraj dla wymagających - nasz nowy kierunek wyjazdów incentive.

W naszej ofercie wyjazdów incentive znalazł się nowy kierunek – Chile – najdłuższe państwo na świecie, kraj, pięknej i majestatycznej przyrody, posiadający bogatą historię, interesujące zabytki i wiele tajemnic…

Chile mieści w sobie niezwykłą różnorodność krajobrazów: od najsuchszej pustyni na świecie, najwyższych szczytów Andów, rwących rzek, bujnych lasów aż po imponujące lodowce Ziemi Ognistej. Są tu różni ludzie, różne kultury, różne obyczaje.

Chile to kraj o silnie rozwiniętej demokracji, stabilnej, wolnej gospodarce rynkowej. Ponadto dobrze skomunikowany - posiada 330 lotnisk, nowoczesne autostrady i porty.

Terytorium Chile zajmuje wąski pas południowo-zachodnich wybrzeży Ameryki Południowej. Z jednej strony połyskują fale oceanu, po drugiej lśnią śnieżne szczyty gór - Andów. Do Chile należy około trzech tysięcy wysp leżących wzdłuż wybrzeży i kilka wysepek na Pacyfiku.

Pustynne krajobrazy i luksusowe hotele, gejzery, tubylcza ludność w San Pedro de Atacama, na przeciwnym krańcu Patagonia: kraina wulkanów, lodowców, bujnej roślinności, a w środkowej części kraju – Santiago, nowoczesne miasto skupiające życie kulturalne i finansowe, skąd zaledwie godzina jazdy wystarczy by odwiedzić ośrodki narciarskie, plaże, czy winnice. Nawet najbardziej wymagający podróżny znajdzie tu coś dla siebie.

Warta uwagi jest również kuchnia chilijska. Różnorodność smaków, kolorów i kombinacji używanych produktów zawdzięcza połączeniu wpływów trzech kultur kulinarnych. Od Indian Mapucha Chile przejęła surowce wykorzystywane w kuchni, od Hiszpanów - sposób przygotowywania, a od Francuzów - „wyrafinowanie” w konsumpcji. Słynie z tradycyjnej oliwy, oleju z awokado, przetworów owocowych, serów. A Chilijskie wina od wielu lat doceniane są przez sommelierów i krytyków kulinarnych. Chile zajmuje piąte miejsce na liście największych producentów wina na świecie.

Chile to także jedno z najbezpieczniejszych państw Ameryki Południowej.Zapraszamy do obejrzenia Doliny Księżycowej i gejzerów położonych w pięknej, górskiej scenerii, podziwiania spektakularnego widoku na wulkany, na rejs wzdłuż przepięknych chilijskich fiordów i jezior, obserwowanie fok i lwów morskich, rafting górską rzeką, degustację doskonałych win w słynnych winnicach Concha y Toro, czy odkrywanie tajemnic Wysp Wielkanocnych…

Mówi się, że Wyspy Wielkanocne Rapa Nui to najbardziej dziwaczne miejsce i wyspy jaką można spotkać na świecie. Niektórzy uważają, że Wyspy Wielkanocne to pozostałość raju albo też legendarnej Atlantydy. Z całą pewnością należą do najciekawszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc turystycznych Chile.Zapraszamy na niezapomnianą pasjonującą podróż!

 

<< Powrót
Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...