This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:


Chiny – Pekin bezpośredni przelot LOT i najlepsza opcja wyprawy do Państwa Środka

Polskie Linie Lotnicze LOT 29 maja 2012  rozpoczęły rejsy z Warszawy do Pekinu.

Warto już dziś pomyśleć o wyjeździe do Chin w komfortowych warunkach przelotu bez przesiadek i tracenia czasu…

Chiny to fascynujące miejsce, pełne niespodzianek i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Są jednym z najstarszych państw świata, sięgając historią III tysiąclecia p.n.e., kolebką cywilizacji i kultury chińskiej. Dziś ze starożytnej ojczyzny konfucjanizmu i taoizmu, Chiny zmieniają się w nowoczesną potęgę gospodarczą, światowe centrum biznesu i finansów, także sportu i kultury.

Bogactwo kulturowe, orientalna i egzotyczna kuchnia, sposób kultywowania tradycji i obyczajów, piękno natury oraz dynamizm rozwoju kraju stanowią o jego atrakcyjności i unikalnym charakterze.

Nasze propozycje wyjazdów firmowych (motywacyjnych) do Chin oparte są o wysoki standard zakwaterowania i  komfort podróży. To nie tylko spotkanie  z historią i podziwianie architektury. Na naszych Gości czekają niespodzianki, degustacje, spotkania z kulturą i folklorem oraz wspaniali przewodnicy, którzy doskonale znają realia Państwa Środka.

Proponujemy programy kulturowe i tematyczne. Zapraszamy też na wypoczynek na wyspie Hainan. Sanya – miejsce nazywane „Chińskimi Hawajami” oferuje ciągnące się kilometrami plaże, soczystą tropikalną zieleń i słońce.Zapraszamy do spotkania z liczącą 5000 lat cywilizacją.Galeria zdjęć z naszych wyjazdów do Chin:

http://www.visatravel.com.pl/chiny,lp,729.html

 


.

<< Powrót
Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...