This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:


"Co Czechy dały światu?"

Co Czechy dały światu? – pod takim hasłem odbył się we wrześniu 2010 r. wyjazd studyjny, w którym uczestniczyło nasze biuro.

Odwiedziliśmy Skoda Auto Museum w Mlada Boleslav, Muzeum Becherowki w Karlovych Varach, jeden z czeskich browarów i oczywiście uroczą stolicę - Pragę. … Była też lekcja gotowania, gdzie poznaliśmy technikę przyrządzania czeskich knedlików i innych specjałów czeskiej kuchni.

Niezmiennie pełna uroku pozostaje Praga. Tu zawsze dzieje się coś ciekawego.

W niewielu miejscach na świecie znajdziemy tyle zabytków wpisanych na listę UNESCO na tak niewielkiej powierzchni i chyba w niewielu miejscach odbywa się co dzień tyle koncertów muzyki klasycznej…

Praga to doskonałe miejsce na organizację ciekawego eventu, konferencji, wyjazdu motywacyjnego... Wśród atutów wymienić należy: doskonałe położenie - w samym sercu Europy (zaledwie 1 godzina lotu między Warszawą a Pragą), a także to, że kraj należy do najspokojniejszych i najbardziej bezpiecznych.

Na przyjezdnych czekają luksusowe hotele, profesjonalne miejsca konferencyjne, doskonałe restauracje. Zabytki historyczne zachwycą wykształconych podróżników lubiących architekturę.

Różnorodność Pragi sprawia, że posiada ona niepowtarzalny urok i wyjątkowość niespotykaną nigdzie indziej.  

<< Powrót
Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...