This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:

WYJAZDY EKSKLUZYWNE / golf


Golf to jedna z najstarszych gier na świecie. I ostatnio staje się coraz bardziej popularna. Wbrew powszechnej opinii, że to elitarny sport uprawiany głównie przez bogaczy, liczba jego miłośników z roku na rok rośnie, również w Polsce.

To rozrywka dla każdego. Nie wymaga dużej sprawności fizycznej ani kondycji, więc cieszyć się nim można nawet na emeryturze. Kilkugodzinne przebywanie na świeżym powietrzu w miłym, harmonijnym otoczeniu poprawia samopoczucie i służy zdrowiu.

Skorzystaj więc z naszej oferty, bez względu na to, czy jesteś doświadczonym golfistą czy jeszcze nie miałeś okazji stanąć na tee. Doświadczeni gracze będą mieli okazję gry na wspaniałych polach w pięknej scenerii. Początkujący w takim samym otoczeniu rozpoczną swą przygodę z golfem pod okiem doświadczonego pro.

Pakujcie więc sprzęt! A jeśli go nie macie – nie martwcie się! Zajmiemy się również tym…

Oferty wyjazdowe:

  • CYPR
  • IRLANDIA
  • PORTUGALIA


Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...