This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:


Gruzja – między Europą a Azją

Znawca tematyki kaukaskiej, Wojciech Górecki pisze: „Europa, Azja. Odkąd jeżdżę na Kaukaz, zadaję sobie pytanie, jaki to kontynent. Nie ma jednej odpowiedzi. Nawet geografowie nie są zgodni (choć większość uważa, że mimo wszystko Azja). Gdyby jednak brać pod uwagę kryterium kulturowe, granica przecinałaby region, ale nie prostą kreską, tylko zakosami, łukami, esami-floresami, zostawiając po obu stronach liczne enklawy należące do sąsiada. Na dodatek zmieniałaby co chwilę swój przebieg.”


Bez względu jednak na to, czy przyjmiemy, że Gruzja jest krajem europejskim czy azjatyckim, z całą pewnością jest miejscem niebywale interesującym.

Wspaniałe krajobrazy, malowniczo położone klasztory, zabytki architektury pochodzące z pierwszych wieków naszej ery, niesamowita atmosfera starego Tbilisi, doskonała kuchnia i wina wytwarzane tradycyjnym sposobem, który nie zmienił się od tysięcy lat, tętniący życiem, zmieniający z dnia na dzień swoje oblicze czarnomorski kurort Batumi – to tylko część atrakcji czekających na przybysza. Tu każdy znajdzie coś dla siebie! A gdy dodamy do tego niezwykłą gościnność mieszkańców, nie sposób nie zgodzić się z twierdzeniem, że Gruzję po prostu trzeba odwiedzić!
<< Powrót
Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...