This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:

POLECANE KIERUNKI / MALTA


Malta jest jednym z najmniejszych krajów świata. Posiada ciekawe zabytki, wspaniałą przyrodę oraz przepiękne plaże. Dzięki swoim atutom zainteresowali sie nią reżyserowie z całego świata. Plenery filmowe znalazły na tym terenie takie hity kinowe jak... "Gladiator", "Troja" czy "Hrabia Monte Christo".

KILKA FAKTÓW
Malta jest państwem wyspiarskim położonym w Europie Południowej, na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii. W skład archipelagu wschodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła i Fifla. Wyspa znajduje się w klimacie subtropikalnym, przez co jej pagórkowate tereny poprzecinane są licznymi dolinami rzek okresowych. Warunki naturalne Malty umożliwiają uprawę pszenicy, jęczmienia, tytoniu i bawełny, natomiast terasowe zbocza wykorzystywane są do uprawy oliwek, pomarańczy, migdałów i figowców. Głównie hoduje się tu bydło i trzodę chlewną, popularne jest również łowienie ryb, które wykorzystywane są jako główny składnik w kuchni maltańskiej.
CO WARTO ZOBACZYĆ
Valletta, Pałac Wielkiego Mistrza, katedra św. Jana, megalityczne świątynie Malty, Teatr Manoel, Wieża Świętej Agaty
SPORT
Surfing, windsurfing, nurkowanie i inne
KULINARIA
Braġjoli, Fenek biz-Zalza, Torta tal-fenek, Minestra, Aljotta


Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...