This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:


Morawy - bliskie, a nieodkryte

Często w poszukiwaniu atrakcji wyruszamy na koniec świata nie wiedząc, że ciekawe i piękne miejsca znajdują się tuż za miedzą. Jednym z takich właśnie zajmujących miejsc są położone za naszą południową granicą czeskie Morawy.


Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu malownicze szlaki piesze i rowerowe. Znawcy architektury odkryją niebywałe bogactwo dworów i zamków wzniesionych w rożnych stylach przez możne rody. Nie lada gratka czeka tu też na smakoszy – dania regionalnej kuchni, piwo, śliwowica i inne owocowe destylaty pochodzące ze szczycącej się ponad 400-letnią tradycją wytwórni czy, w końcu, cieszące się światowym uznaniem morawskie wina. Można skosztować ich zarówno w prezentującym 100 najlepszych gatunków Salonie Czeskich Win lub w jednej z niewielkich rodzinnych winiarni. Zapewniamy, ze z morawskim serem typu parmezan smakują wyśmienicie!

Zapraszamy na Morawy!
<< Powrót
Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...