This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:


Norwegia - moc natury.

22 września 2010 r. odbył się w Warszawie w hotelu Hyatt Workshop Norweski zorganizowany przez Ambasadę Norwegii.


Piękna, zaskakująca i tajemnicza, należy do najbardziej malowniczych zakątków Europy.

Norwegia to jeden z najzamożniejszych krajów naszego kontynentu, od kilku lat uznawany przez ONZ za najlepsze miejsce do życia. Wysokie płace i dobre warunki życia i pracy to pozytywy dla mieszkańców, dla turystów wiążą się jednak z wysokimi kosztami utrzymania. To jedna z niewielu ujemnych stron wyjazdu do tego kraju. Drugą może być klimat: surowy, zróżnicowany i mało przewidywalny, ale dzięki Golfsztromowi, jest łagodniejszy niż wskazywałaby na to szerokość geograficzna.

Norwegia jest krajem zdecydowanie wartym zobaczenia, a wszystkie wyżej wymienione niedogodności zostają zrekompensowane przez jej walory naturalne.

To kraj mogący poszczycić się nieziemsko pięknymi krajobrazami wśród których są góry, lodowce, wodospady, jeziora i niespotykanymi zjawiskami przyrodniczymi, takimi jak białe noce i zorza polarna. Ale niezaprzeczalnie największą atrakcją Norwegii są fiordy, niezwykłe, bajkowe twory natury, które występują jeszcze tylko na Islandii i w Nowej Zelandii. Magazyn National Geographic uznał fiordy Norwegii za najpiękniejszy cel podróży na świecie.

Z całą pewnością Norwegia powinna znaleźć się na mapie podróży każdego miłośnika przyrody i jest doskonałym miejscem na organizację wyjazdu motywacyjnego. 

Nasi kontrahenci podczas spotkania w Warszawie przypomnieli, że Norwegia jest otwarta dla wszystkich i nic nie zastąpi osobistego jej poznania.


 
<< Powrót
Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...