This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:

referencje


Poniżej prezentujemy fragmenty posiadanych referencji.


"(...) Szybkość i rzetelność działania pracowników połączone z doświadczeniem i profesjonalizmem to najważniejsze cechy, które pozwalają nam polecić Biuro Podróży Visa Travel jako partnera każdej firmie i instytucji ceniącej wysoką jakość świadczonych usług. (...)"
BAHLSEN SWEET SP. Z O.O.

"(...) Bogaty i zaskakujący program projektu, zaproponowane uczestnikom atrakcje oraz najwyższa dbałość o klienta sprawiły, że wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci. Firma Visa Travel po raz kolejny udowodniła swój bardzo wysoki profesjonalizm i osobiste zaangażowanie. (...)"
VALEANT

"(...) Każdy element wyjazdu przygotowany był bardzo starannie, z dużą dbałością o szczegóły. Pomimo tego, że w przy takich wydarzeniach zawsze pojawiają się sytuacje nieprzewidziane - pracownicy Visa Travel wykazali się dużą kreatywnością i profesjonalizmem oraz zawsze znajdowali właściwe rozwiązanie. (...) Dostarczyliście nam wielu wspaniałych i niepowtarzalnych przeżyć, które niewątpliwie na długo pozostaną w naszej pamięci. (...)"
GRUNENTHAL

"(...) Z szacunkiem odnoszę się do okazanego zaangażowania. Profesjonalizm, kreatywność, solidność oraz dbałość o szczegóły sprawiły, że Praga zachwyciła nas wszystkich, a cały wyjazd z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczestników.(...)"
ING BANK ŚLĄSKI SA

"(...) Z przyjemnością zarekomendujemy Visa Travel innym firmom jako doświadczonego partnera, któremu można powierzyć realizacje nawet najtrudniejszych wypraw, jeżeli będą szukać renomowanych profesjonalistów rozumiejących świetnie potrzeby klienta. (...)"
CENTRALNY DOM MAKLERSKI PEKAO SA

"(...) Pełna dyspozycyjność i zaangażowanie w realizowanie naszych zleceń, kreatywność, dbałość o szczegóły oraz wychodzenie naprzeciw naszym oczekiwaniom sprawiają, że nasi Goście oraz my czujemy się komfortowo i bezpiecznie podczas wyjazdu. (...)"
PIONEER PEKAO TFI SA

"(...) Zarówno program wycieczki, jak i jego realizacja zdecydowanie przekroczyły naze oczekiwania, a co ważniejsze pozwoliły na pełny wrażeń i niepowtarzalnych przeżyć wypoczynek połączony z poznaniem wielu bardzo ciekawych miejsc. (...)"
DR. OETKER POLSKA SP. Z O.O.

"(...) Uczestnicy wyjazdu byli pod ogromnym wrażeniem profesjonalnej organizacji imprezy, bogatym programem i głębokim zaangażowaniem Państwa pracowników w jej przykładny przebieg. Docenili wysoki standard hotelu i różnorodność rozrywek, które przygotowali dla nich Państwa pracownicy. (...)"
L'OREAL POLSKA SP. Z O.O.

"(...) Postawiliśmy organizatorom trudne zadanie przygotowania spotkania o charakterze biznesowym, a także atrakcyjnego zaangażowania w zabawę licznej grupy nieznających się osób. Nie zawiedliśmy się . Na szczególne uznanie zasługuje zabezpieczenie logistyki przedsięwzięcia, świadczące o wysokim poziomie wiedzy profesjonalnej i doświadczeniu pracowników firmy Visa Travel. (...)"
BAHLSEN SWEET SP. Z O.O.

"(...) Atrakcyjność programu i fachowość opiekunów sprawiły, że wyjazd był ciekawy, bezpieczny i dostarczył jego uczestnikom wiele radości. Na podkreślenie zasługuje fakt Państwa osobistego zaangażowania i doskonałej organizacji. (...)"
RRC POLAND SP. Z O.O.

"(...) Wykazaliście się Państwo profesjonalizmem już na etapie przygotowania projektu. Niezwykle sprawna konstrukcja ciekawego programu i niezwłoczne reagowanie na wszelkie sugestie oraz zmiany pozwalały przypuszczać, że przygotowanie imprezy powierzyliśmy właściwym osobom. Potwierdziła to realizacja programu na miejscu.(...)"
KAMIS

"(...) Podróż nasza została przygotowana bardzo sprawnie organizacyjnie, na wysokim, profesjonalnym poziomie, w atmosferze zaangażowania pracowników firmy oraz pilota grupy. (...)"
L'OREAL POLSKA SP. Z O.O.

"(...) Od momentu rozpoczęcia rozmów na temat programu, poprzez jego przygotowanie, prezentację, a co najważniejsze doskonałą realizację towarzyszyło nam przekonanie, że mamy do czynienia z profesjonalnym zespołem. (...)"
SHELL

"(...) Wasz profesjonalizm oraz miła obsługa na długo pozostaną w naszej pamięci. (...)"
PHILIPS AUTOMOTIVE LIGHTING

"(...) Po raz kolejny przekonali nas Państwo o bardzo wysokim poziomie usług, jakie świadczy Państwa firma. Dbałość o szczegóły oraz ubieganie naszych oczekiwań jest potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu. (...)
PIONEER PEKAO INVESTMENTS

"(...) pragnę Państwu serdecznie podziękować za sprawną organizację naszego projektu, którego realizacja dostarczyła całej grupie wiele zadowolenia i wspaniałych wrażeń
INC POLFA RZESZÓW S.A.

"(..) Potwierdzamy bardzo wysoki poziom realizacji usług, zaangażowanie i profesjonalizm osób nadzorujących projekt. (...)" Zebraliście Państwo tyleż pochwał, ilu było uczestników. (...)"
MARLEY

"(...) Dziękujemy za bardzo dobrą organizacje i wysoki poziom usług oraz doskonałe zorganizowany program całej imprezy (...)"
RAISIO POLSKA FOODS

"(...) świadczone usługi cechował wysoki poziom merytoryczny i profesjonalizm. Zaproponowany zakres świadczeń oraz bogaty, doskonale zorganizowany i zrealizowany program turystyczny pozwoliły uczestnikom na zapoznanie się ze specyfiką odwiedzanego kraju, przeżycie wielu miłych wrażeń oraz wspaniały wypoczynek w ekskluzywnych warunkach. (...)"
GRUPA ATLAS

"(...) Biuro Visa Travel wykazało się wysokim stopniem profesjonalizmu i wyczucia dokonując przemyślanych wyborów miejsc hotelowych. Na szczególną uwagę zasługuje także pełna troski i dbałości o potrzeby klienta postawa pracowników biura, zarówno w fazie przygotowań do wyjazdu, jak również w trakcie jego realizacji. (...)"

WYBOROWA S.A.

"(...) był to już nasz kolejny wyjazd przygotowany przez firmę Visa Travel i mamy nadzieję, że nie ostatni, bo współpraca z profesjonalistami, to czysta przyjemność. (...)"
ROBERT BOSCH

"(...) Wysoki poziom usług świadczonych przez Biuro Visa Travel zasługuje na uznanie i sprawia, że rekomendujemy firmę jako partnera solidnego i godnego zaufania. (...)" BANK PEKAO S.A.

"(...) Pragnę wyrazić uznanie dla fachowości i osobistego zaangażowania pracowników Visa Travel w przygotowanie i realizację programu. (...)"
DR. OETKER POLSKA SP. Z O.O.


Pełne wersje referencji dostępne na życzenie.Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...