This is alternative content.

Szybki kontakt:

 

VISA TRAVEL
ul. Piotrkowska 175
90-447 ŁÓDŹ
tel. (42) 630 03 04
tel. (42) 630 03 55
fax (42) 630 03 04

incentive@visatravel.com.pl 


KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZAPRASZAMY NA STRONĘ:
www.WAKACJEnaDZIS.pl

Newsletter
Twój adres email

Imię i nazwisko:


W krainie Królowej Śniegu

Zaledwie kilka godzin podróży dzieli nas od kraju niesamowitych kontrastów. Dwa żywioły: ogień i woda tak blisko siebie, przenikają się wzajemnie tworząc fascynujące formy.

Tutaj sąsiadują obok siebie czynne wulkany, strzelają w górę gejzery i bulgoczą naturalne kociołki z wrzącym błotem. Tutaj także można zjeść lunch bezpośrednio na lodowcu w samym środku lata.

Może już czas by kolejne szkolenie czy konferencja firmowa odbyły się w Wiosce Wikingów? Na powitanie proponujemy drink w baranim rogu, a na pożegnanie w najzimniejszym barze.

Oprócz podziwiania surrealistycznych krajobrazów proponujemy konną wyprawę, rajd skuterami śnieżnymi, obserwację wielorybów i relaks w Błękitnej Lagunie.

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij do nas zapytanie na adres: incentive@visatravel.com.pl

A może jeszcze spotkasz trolla, elfa lub krasnala? Bo jak mówią najstarsi Islandczycy oprócz ich samych wyspę zamieszkuje całe mnóstwo innych ludów.

Rekomendowany okres wyjazdu: od czerwca do połowy sierpnia.

<< Powrót
Copyright © Visa Travel Łódź 2010
Projekt strony: IRN Multimedia
System CMS: Netidea.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Więcej...